Litery styropianowe


Dream Promotion

Okulickiego 7, 05-500 Piaseczno

Tel: 535 884 773

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Litery styropianowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-07-04

Sprawdź litery styropianowe od Dream Promotion, które są przeznaczone do aplikowania wewnątrz pomieszczeń. Ich realizacja przebiegnie szybko, a wygląd będzie zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Jeśli natomiast potrzebują Państwo wykonania napisu do aplikacji na budynku, to warto zdecydować się na styrodur, który jest gładki, przez co nie kruszy się, jak styropian.

Wykonanie liter przestrzennych nie będzie problemem, dzięki własnemu parkowi maszyn, który jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia. Osoby zajmujące się projektem i realizacją są w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu można szybko i sprawnie nanieść poprawki. Ceny za litery 3D ze styropianu są ustalane indywidualnie w zależności od rozmiaru zamówionych produktów oraz ich zróżnicowanych kształtów. Zapraszamy już dziś do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

http://www.dreampromotion.pl/litery-przestrzenne-ze-styroduru/Te litery styropianowe są naprawdę dobrej jakości. Ja zakupiłam takie do domu i ułożyłam słowo "FAMILY". Wszystkim domownikom się podoba.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Kominki Wanat


Łomianki, Warszawska 177

Przejdź

Harbor Center Sp. z o.o.


Warszawa, Hoża 86

Przejdź

TEKST DO PIOSENEK - Jacek Sobierajski


Warszawa, Władysława Broniewskiego 0

Przejdź