Moskitiery drzwiowe


Tasmuj.pl

Szamotulska 40, 60-366 Poznań

Tel: +48 61 839 31 43

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Moskitiery drzwiowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-02-06

Komary, meszki oraz osy są jedną z przyczyn, dla której część osób nie potrafi w pełni cieszyć się nadchodzącym latem. Denerwujące i naprzykrzające się owady wykorzystają każdą okazję, by dostać się do mieszkania lub domu, uniemożliwiając jednocześnie spokojny sen mieszkańcom. Dobra wiadomość jest taka, że można z nimi walczyć na kilka sposobów, a jednym z nich są moskitiery drzwiowe, oferowane przez sklep Tasmuj.pl.

Najprościej mówiąc, moskitiera to siatka mająca niewielkie oczka, którą wykonuje się ze szklanego włókna pokrytego PCV. Najczęściej mocuje się ją w drzwiach oraz oknach, choć coraz więcej osób decyduje się na zakup modeli zawieszanych bezpośrednio nad łóżkiem. Im drobniejsze oczka ma dana moskitiera, tym większą skutecznością będzie się charakteryzować. Rozwiązanie to polecane jest szczególnie posiadaczom domów jednorodzinnych znajdujących się w pobliżu lasów oraz zbiorników wodnych.

https://www.tasmuj.pl/45-moskitiery-na-drzwi-balkonowePosiadam taką moskitierę i muszę przyznać, że skutecznie chroni ona mój dom przed dostępem niechcianych gości - wszelkich gryzących owadów tj. komary czy meszki.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

BaluSteel S.C.


Rogoźno k. Poznania, Prusa 58

Przejdź