Drzewa owocowe Wrocław - Ogrody Trawińscy


Ogrody Trawińscy

Brukalice 20, 57-210 Henryków

Tel: 74 8105253

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Drzewa owocowe Wrocław - Ogrody Trawińscy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-12

Zakładasz sad przydomowy i zależy Ci na tym, aby zakupić sadzonki dawnych odmian, które najlepiej sprawdzają się w produkcji owoców, a także są wytrzymałe na mróz i szkodniki? Zajrzyj na stronę trawinscy.pl, gdzie znajdziesz szkółkę z okolic Wrocławia oferującą także drzewa owocowe. Wśród nich znajdziesz najróżniejsze odmiany takich drzew jak:

  • jabłonie,
  • grusze,
  • czereśnie,
  • wiśnie,
  • brzoskwinie,
  • morele.

Dostępne są odmiany starsze i nowe, owocujące wczesnym latem i takie, których owoce można przechowywać przez dłuższy czas, jak niektóre odmiany jabłoni czy grusz. Wszystkie oferowane tutaj sadzonki są bardzo dobrej jakości, wolne od szkodników i chorób, które bez trudu się przyjmują. Na podanej stronie można znaleźć katalog roślin, w którym są podstawowe informacje na temat danej odmiany dotyczące wielkości owoców, termin owocowania i podstawowe wymagania danej odmiany.

Oprócz drzew użytkowych można tutaj także znaleźć najrozmaitsze drzewa iglaste i liściaste, krzewy, a także wiele pnączy. Jeżeli potrzebujesz różnych gatunków drzew i zależy Ci na pięknym ogrodzie, zrób zakupy na tej stronie.

http://trawinscy.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Perfect Bust


Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54

Przejdź

HaloHaloBus


Gryfów Śląski, Wieża 63a

Przejdź

lgme.pl


Wrocław, Piastowska 31

Przejdź