Nauka koncentracji dla dzieci


Brain Gym Sp. z o.o.

Branickiego 14, 02-972 Warszawa (Wilanów)

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nauka koncentracji dla dzieci - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-25

Twoje dziecko wcale nie musi spędzać wielu godzin na nauce w domu. Może mieć więcej czasu dla siebie, pod warunkiem, że dasz mu szansę na szybsze przyswajanie szkolnego materiału. Na stronie braingym.pl dowiesz się więcej na temat programu, którego twórcą jest amerykański uczony Ken Gibson. Jego trudności z czytaniem, które miał w młodości, sprawiły, iż postanowił znaleźć rozwiązanie tego problemu. W ten sposób pomógł dzieciom i dorosłym z podobnymi trudnościami.

Sesje treningowe z wykorzystaniem programu BrainRX to ogromna szansa dla Twojej pociechy. Nauka koncentracji dla dzieci może wiele zmienić w ich życiu i to nie tylko w sferze szkolnej, ale również osobistej. Pojawi się bowiem u nich większa pewność siebie, która wiele ułatwia. Dzięki niej młody człowiek nie ma problemów z wysławianiem się, nawiązywaniem nowych znajomości, z rozmową z nauczycielami itp. Zmniejszy się u niego także poziom stresu, co ma pozytywny wpływ na zdrowie.

https://braingym.pl/cwiczenia-na-koncentracje-dla-dzieci/Na te zajęcia z koncentracji uczęszczał mój syn i bardzo mu się podobają ćwiczenia tam przedstawione.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Perfect Bust


Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54

Przejdź

HaloHaloBus


Gryfów Śląski, Wieża 63a

Przejdź

lgme.pl


Wrocław, Piastowska 31

Przejdź