Dodatki paszowe dla świń


FERTIL-ECO

Legnicka 28, 94-234 Łódź

Tel: 724676094

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dodatki paszowe dla świń - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-05-04

Hodowla świń jest trudniejsza, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Aby uzyskiwane finalnie mięso odznaczało się wysoką jakością, również warunki życia trzody muszą być wysokie – dotyczy to zarówno higieny w chlewie, jak i kwestii żywieniowej.

Pasza dla świń może okazać się mało wydajna, jeśli jest słabo przyswajana przez zwierzęta. Poza tym wielu hodowców boryka się z problemami trawiennymi trzody, która cierpi przez częste biegunki oraz schorzenia wywołane wirusami i toksynami. Nic dziwnego, że specjaliści przypominają o konieczności uzupełniania diety o wartościowe substancje odżywcze.

Wiele dobrego przynoszą takie rozwiązania jak dodatki paszowe dla świń. Nie dość, że pozytywnie oddziałują na układ trawienny, poprawiając przyswajalność paszy, to jeszcze chronią zdrowie. Wpływają na lepszą mięsistość świń i zabezpieczają przed mykotoksynami. Polecany na stronie impactpowder.com preparat wykorzystuje się od fazy „prestartera” w paszy suchej i mokrej. Nie bez przyczyny uważa się go za środek niezastąpiony w profilaktyce i leczeniu zakażeń pokarmowych.

https://www.impactpowder.com/sklep/trzoda/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Butik-Kesi


Ksawerów, Sadowa 3

Przejdź

Linguemix


Łódź, Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a

Przejdź

Szymon Maciak


Łódź, Ozdobna 9a

Przejdź