Kolorowe soczewki zerówki


Optyk Rozmus Eye Care

Piastowska 3, 43-200 Pszczyna

Tel: 32 447 01 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kolorowe soczewki zerówki - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-31

Zazwyczaj większości osób szkła kontaktowe kojarzą się z soczewkami korekcyjnymi. To jednak nie jest regułą. Na rynku dostępne są też modele w wersji kosmetycznej, które mają za zadanie zmienić kolor oczu. Dzięki temu zaś, że oferta jest tak zróżnicowana, każdy może wybrać takie kolorowe soczewki zerówki, jakich tylko zapragną.

Najobszerniejszy wybór różnych barw szkieł kontaktowych kosmetycznych znajdziesz w ofercie Optyk Rozmus. To firma ze Śląska, która od lat zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań optycznych. W ich asortymencie widnieją różnobarwne szkła, w tym zielone, niebieskie, brązowe, czerwone, białe czy fioletowe. Dzięki nim nie tylko stworzysz swój nowy wizerunek, ale też ucharakteryzujesz się na wybranych bohaterów czy monstra na imprezę cosplay’ową lub Halloween.

Co warto jeszcze wiedzieć o produktach, które są dostępne w katalogu tej firmy? Są one wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu oko jest dobrze nawilżone, oddycha, a sama soczewka nie uwiera. Dodatkowo proponowane są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nie wierzysz? Sprawdź sam na ich stronie!

https://www.optykrozmus.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych/soczewki-kolorowe/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

Profilc


Kalety, Fabryczna 1b

Przejdź

JAVAPPA


Gliwice, Kozielska 130C

Przejdź