Garden Spot | Zieleń wertykalna


Garden Spot

Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek

Tel: +48 (61) 622 95 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Garden Spot | Zieleń wertykalna - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-12-11

W najnowszych magazynach ogrodniczych i wnętrzarskich panuje ostatnio nowy trend. Coraz więcej osób decyduje się na zieleń wertykalną w domu, w postaci ściennych ogrodów. Przepiękne rośliny wypełniając przestrzeń biura, domu czy sklepu, oczyszczają powietrze oraz wpływają pozytywnie na estetykę miejsca. Pozwalają także wyraźnie odczuć lepsze samopoczucie u osób, które w danym pomieszczeniu przebywają. 

Firma Garden Spot realizuje tego typu projekty na terenie całego kraju i może pochwalić się szerokim portfolio. Zadowoleni klienci chwalą firmę i często wracają do niej z kolejnymi propozycjami projektów, które chcą wdrożyć w życie. Firma w ciągu kilku miesięcy zyskała sobie miano jednej z najlepszych w Polsce, zajmującej się właśnie tego typu tematyką. Klienci cenią sobie szybkość realizacji, kreatywność i dokładność. Projekty, które wychodzą spod rąk tej firmy to prawdziwe dzieła sztuki na miarę najlepszych wnętrzarskich magazynów. 

https://gardenspot.pl/instalacja/Ogrody wertykalne w wydaniu Garden Spot przypadną do gustu wszystkim wielbicielom zieleni w niebanalnym wydaniu. :)


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Duda-Cars S.A.


Leszno-Strzyżewice, Balonowa 55

Przejdź

GLAS-TECH S.A.


Swarzędz, Rabowicka 17

Przejdź