reklama Facebook cena


CleverAgency Przemysław Korszeń

Karpia 21a, 61-619 Poznań

Tel: 731 987 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

reklama Facebook cena - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-03-19

Gdyby firma mogła wielokrotnie reklamować się wśród osób, które już widziały jej ofertę, i w ten sposób nie pozwalałaby o niej zapomnieć, mogłaby znacznie zwiększyć skuteczność swojej kampanii reklamowej. Dzieje się tak dlatego, że interneuta - potencjalny klient - rzadko kupuje od razu. Zamiast tego potrzebuje czasu do namysłu, ale to sprawia, że może zapomnieć o ofercie konkretnej firmy i znaleźć inną, konkurencyjną.

Remarketing, bo tak nazywa się technika promowania oferty wśród osób, które już ją widziały, jest jedną z możliwości, które firmom oferuje Facebook. Umiejętna reklama z wykorzystaniem tego serwisu może się więc okazać bardzo skuteczna, zwłaszcza jeśli przygotują ją eksperci od mediów społecznościowych.

Takich ekspertów naleźć można w serwisie cleveragency.pl. Oferują kompleksowe kierowanie działaniami firmy na Facebooku albo - jeśli firma tego sobie życzy - udzielenie swojej pomocy tylko w wybranych obszarach istnienia marki w serwisie, np. prowadzenie firmowego fanpage'a.

https://www.cleveragency.pl/reklamy-facebookBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Duda-Cars S.A.


Leszno-Strzyżewice, Balonowa 55

Przejdź

GLAS-TECH S.A.


Swarzędz, Rabowicka 17

Przejdź