Taśmy antypoślizgowe


ZIMEX SCAPA Import-Export

Adama Kręglewskiego 9A, 61-248 Poznań

Tel: 509 445 744

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Taśmy antypoślizgowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-02-19

Poszukujesz rozwiązania, które skutecznie zabezpieczy wnętrze domu przed poślizgnięciem się w takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka? A może szukasz optymalnego zabezpieczenia schodów, które zbudowano tak, że grożą w czasie mrozów upadkiem? Sprawdź, jak mogą Ci pomóc produkty sprzedawane przez firmę Zimex Import-Export. Jest ona autoryzowanym dystrybutorem znanego koncernu Scapa, który specjalizuje się w tworzeniu takich zabezpieczeń, jak np. specjalistyczne taśmy antypoślizgowe.

W odróżnieniu od gumowych nakładek stosowanych na schody czy dywaników rozkładanych w łazienkach, taśmy antypoślizgowe są elementem, który nie przesuwa się w trakcie chodzenia po powierzchni i idealnie do niej przylega. Są one również odporne na wilgoć i niekorzystne warunki atmosferyczne, a dzięki specjalnej konstrukcji mikroporów i wysokiej chropowatości, skutecznie eliminują ryzyko poślizgnięcia się na nich i upadku.

https://www.zimexscapa.com.pl/branze/tasmy-bhp/tasmy-antyposlizgowe-samoprzylepne-na-schody-walki/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Duda-Cars S.A.


Leszno-Strzyżewice, Balonowa 55

Przejdź

GLAS-TECH S.A.


Swarzędz, Rabowicka 17

Przejdź