cibes a5000


REHA BŁOCH

Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań

Tel: 61 842 35 46

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

cibes a5000 - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-04-30

Winda kojarzy się wielu osobom w dość jednoznaczny sposób, jednakże są windy o bardzo konkretnych przeznaczeniach. Chociażby te, które pozwalają osobom niepełnosprawnym dostawać się na wyższe kondygnacje budynków. Zarówno mieszkalnych, jak i o innych profilach użytkowych. Platforma w szybie Cibes A5000 to jedno z popularnych rozwiązań renomowanego producenta. Łatwa w obsłudze i bezpieczna może stanowić efektywny system transportu bliskiego pomiędzy piętrami.

Oczywiście trzeba jeszcze zakupić taki sprzęt za rozsądne pieniądze. Możliwości takie zapewnia firma Reha Błoch zajmująca się dystrybucją wyposażenia tego typu. W asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można też rozmaite warianty sprzętu do rehabilitacji, schodołazów czy podnośników sufitowych. Rozwiązania te są zaprojektowane z myślą o podnoszeniu jakości życia trwale niepełnosprawnych, a także seniorów lub osób tymczasowo unieruchomionych z tytułu urazów.

https://www.rehabloch.pl/produkty/platformy-pionowe/platforma-szybie-wolnostojacym/cibes-podnosnik-srubowy/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Duda-Cars S.A.


Leszno-Strzyżewice, Balonowa 55

Przejdź

GLAS-TECH S.A.


Swarzędz, Rabowicka 17

Przejdź