Nóż Rambo


TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13, 02-792 Warszawa

Tel: 22 400 51 52

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nóż Rambo - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-08-14

Różnego rodzaju repliki broni palnej czy białej to gratka dla kolekcjonerów militariów. Przedmioty takie - warto dodać iż w naprawdę przystępnej cenie! - bez problemu nabyć można w sklepie internetowym Tanie Militaria. 

W szerokim asortymencie dostępne są na przykład noże - sprężynowe i motylkowe. Znaleźć tam można również nóż znany z filmu Rambo. Tytułowy bohater rozprawiał się ze swoimi przeciwnikami właśnie za pomocą takiego narzędzia, które to obecnie stanowi podstawowe wyposażenie taktyczne, na przykład podczas obozów czy szkół przetrwania. Broń ta utworzona jest z czarnej stali, posiada także gumową, antypoślizgową rączkę, dzięki czemu produkt ten pewnie trzyma się w dłoni. 

Serdecznie zapraszamy do składania konkretnych zamówień - strona internetowa znajduje się pod adresem taniemilitaria.pl. 

https://taniemilitaria.pl/pol_m_Wyposazenie-taktyczne_NOZE-MULTITOOLE-SCYZORYKI_NOZE-449.htmlNóż Rambo oferowany na sklepie internetowym taniemilitaria.pl jest bardzo ostry i mega profesjonalny.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Beauty-Art


Warszawa, Zgoda 13

Przejdź