Psycholog Lublin • http://promien.info/


Poradnia psychologiczna "Promień"

Niećki 3, 21-500 Biała Podlaska

Tel: 604-775-261

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Psycholog Lublin • http://promien.info/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-01

Poradnia psychologiczna to miejsce, w którym należy szukać specjalistycznej pomocy w problemach i trudnościach na tle emocjonalnych. Na wizytę można umówić się przez stronę internetową: promien.info.

Psycholog w Lublinie i Białej Podlaskiej zajmuje się terapią następujących problemów: konflikty, uzależnienia i przemoc w rodzinie, trudności wychowawcze, szkolne, rówieśnicze oraz autoagresja, nerwica, depresja i lęki, występowanie natarczywych, niechcianych myśli związanych z trudnymi bieżącymi lub wcześniejszymi doświadczeniami, myśli samobójcze i utrata sensu życia, problem z kontrolowaniem złości lub z zachowaniami agresywnymi, brak umiejętności radzenia sobie ze stresem, niska samoocena, nadmierna nieśmiałość i brak zachowań asertywnych, zaburzenia poznawcze, procesu uczenia się oraz pamięci, żałoba po stracie bliskiej osoby, zaburzenia osobowości i odżywiania.

#Szukasz dobrego psychologa? Myślę, że takiego można spotkać w poradni "Promień" - mnie wizyty dużo dały, a miałem problem z nadmierną nieśmiałością.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

EFEKT - szkoła języków obcych


Lublin, M. Curie-Skłodowskiej 38

Przejdź