Najlepsza skrzynia biegów do Citroena


EuroFrance

Ks.Brzóski 127, 43-305 Bielsko-Biała

Tel: +48 33 506 50 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Najlepsza skrzynia biegów do Citroena - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-12

Już od ponad dwudziestu lat w Bielsku-Białej działa sklep z częściami do samochodów francuskich marek i od razu klienci go pokochali za miłą atmosferę i rzeczową, fachową pomoc. Niedawno, na prośbę wielu klientów, otworzono jego wersję internetową, aby trafić do jeszcze większej rzeszy potrzebujących. Sklep ten dostępny jest na stronie eurofrance.pl, gdzie w zakładkach można znaleźć absolutnie wszystko do prawie każdego modelu Citroena, Peugeota czy Renaulta. Dostępne są tutaj nie tylko nowe, oryginalne części, ale także ich zamienniki, jednak najwięcej jest części używanych pochodzących z rozbiórki samochodów nienadających się już do jazdy. Na ogół sprowadzane są z Francji, Holandii lub Niemiec i są w stu procentach sprawne.

Tutaj znajdzie się najlepsza skrzynia biegów do Citroena, najtańszy silnik czy najlepszy sterownik. Nawet jeśli czegoś akurat brak, wystarczy złożyć zamówienie, kontaktując się z przemiłą obsługą sklepu, a niedługo część zostanie dostarczona. W asortymencie sklepu można znaleźć także przeróżne akcesoria, takie jak wycieraczki, lusterka, atrapy grilla i wiele innych.

https://www.eurofrance.pl/autoczesci/citroen.htmlDzięki tej firmie udało mi się zakupić bardzo oryginalną i porządną skrzynie biegów do mojego Citroena.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Profilc


Kalety, Fabryczna 1b

Przejdź

JAVAPPA


Gliwice, Kozielska 130C

Przejdź

GABARYTY.NET


Katowice, Janasa 4

Przejdź